Kā nopirkt

Kā izdarīt pasūtījumu:

1) Nosūtīt kodu ar norādītu modeli un eksemplāru skaitu uz pastu – Info@interiordecor.lv; tālr. +37061270035.

2) Mēs pārbaudīsim, vai preces ir centrālajā noliktavā Polijā.

3) Ja modelis ir pieejams, mēs izsūtīsim rēķinu (proformu). Lai apstiprinātu pasūtījumu, būs nepieciešama priekšapmaksa 50% apmērā no rēķina summas.

4) Spoguļi un mēbeles tiek piegādātas uz noliktavu Viļņā katras 3 nedēļas. Pēc tam mēs izsūtām pasūtījumus no Viļņas pa Lietuvu un Latviju. Piegādes termiņš no noliktavas Viļņā – 2 darba dienas. Kopumā pasūtījumu jūs saņemsit četru nedēļu laikā.

5) Atlikušo summu jūs apmaksājat pēc saņemšanas skaidrā naudā kurjeram vai ar bankas pārvedumu pirms nosūtīšanas no noliktavas Viļņā.

6) Saņemot pasūtījumu, jāpārbauda iepakojums, vai tas nav bojāts. Ja ir bojājumi, obligāti parādiet tos kurjeram. Kurjers ir atbildīgs par preču piegādi nesabojātā iepakojumā. Izstrādājuma kvalitāte un tā iepakojums – tā ir mūsu atbildības zona.

7) Kvalitatīvas preces atpakaļ nepieņem. Atpakaļatdošana ir iespējama, ja klients atlīdzina visus transporta izdevumus. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.

Visi spoguļi un mēbeles Latvijā tiek piegādātas tikai pēc pasūtījuma.
Atlaides apmērs ir atkarīgs no pasūtījuma summas.

Mēs piedāvājam plašu dekoratīvo, klasisko un moderno spoguļu sortimentu. Jūs varat izvēlēties sev piemērotu modeli no dažādu formu, izmēru un krāsu klāsta. Ir spoguļu un mēbeļu modeļi ar senlaicīguma efektu. Tiem, kas dod priekšroku modernajam stilam, mēs piedāvājam modeļus ar stikla un spoguļu rāmjiem, ar kristāliem. Spoguļu rāmji ar simbolu PU izgatavoti no poliuretāna. Klasiskie rāmji zelta un sudraba krāsā ir pārklāti ar plānu folija kārtiņu metāla krāsā.